• bezobslužné platební terminály UNICARD®, jednoduché a intuitivní ovládání
 • nepřetržitý provoz s nízkými provozními náklady
 • řešení pro samoobslužní čerpací stanice
 • platba bankovními kartami, CCS kartami, lokálními kartami i hotovostí
 • nové řídicí a pokladní systémy UniPOS®, podpora EET
 • Akceptujeme samoobslužné karty CCS s přímým ověřením u společnosti CCS
 • Pro centrál. správu ČS doporučujeme SW UniCENTRUM s přístupem přes www
 • UniGUARD24 – dálkový dohled ČS, nezbytný doplněk pro samoobslužné ČS

FuelPAY®

Platba prováděná mobilním telefonem pro samoobslužný výdej PHM a provozních kapalin na čerpacích a plnicích stanicích. Moderní, bezpečné a efektivní platby v samoobslužném režimu.

Jak to funguje:
Po příjezdu na čerpací nebo plnicí stanici, která je označena logem FuelPAY® zastavíte u výdejního místa, které chcete použít, spustíte mobilní aplikaci UNIDATAZ FuelPAY® a pomocí kamery mobilního telefonu načtete QR kód výdejního místa. V mobilní aplikaci FuelPAY® zvolíte částku za kterou chcete odebrat PHM, CNG, provozní kapalinu nebo jinou komoditu – částka předautorizace výdeje. Aplikace FuelPAY® Vám na mobilním telefonu zobrazí stránku platební brány GP webpay. Zadáte informaci o platební kartě, případně 3Dsecure ověření, je-li vyžadováno. O možnosti čerpání PHM jste informováni v mobilní aplikaci FuelPAY®.
Načerpejte PHM, čerpání je automaticky ukončeno na částce předautorizace. Skutečná částka tankování je stržena z Vašeho účtu.
Po úspěšně provedené platbě Vám ihned posíláme na Vámi zadaný email daňový doklad k uskutečněné platbě. K daňovým dokladům máte přístup v libovolné historii pomocí mobilní aplikace FuelPAY®.
Nastavení systému provádí zákazník v mobilní aplikaci FuelPAY®.

Co musí mít k dispozici zákazník:

 • 1. Mobilní telefon s fotoaparátem s OS Android nebo iOS (App Store) a s nainstalovanou aplikaci FuelPAY®, která je zdarma ke stažení na Google Play.
 • 2. Platební kartu MasterCard, VISA, Diners Club, American Express. Platební brána GP webpay podporuje také platby digitální peněženkou MasterPass a MasterCard Mobile. Karta musí mít povolené platby na internetu.
 • 3. Dostatek finančních prostředků na daném účtu k provedení platby.

Zabezpečení plateb:
Platební brána GP webpay, kterou systém FuelPAY® společnosti UNIDATAZ s.r.o. využívá, odpovídá celosvětovým standardům a splňuje nejpřísnější bezpečnostní požadavky MasterCard SecureCode, Verified by VISA a SafeKey, definované karetními asociacemi MasterCard, VISA a American Express.

Co musí zajistit provozovatel čerpací a plnicí stanice:

 • 1. Čerpací stanice nebo plnicí stanice musí být vybavena řídicím systémem UNIDATAZ UniPOS®, který podporuje propojení a komunikaci mezi stojany a serverem FuelPAY®. Systém musí mít přístup na Internet.
 • 2. Výdejní a plnicí stojany musí být vybaveny ventily přesného průtoku pro garanci ukončení výdeje na předautorizované částce.
 • 3. Provozovatel musí uzavřít smlouvu s vybranou bankou, která podporuje platby přes platební bránu GP webpay. V současné době můžete zvolit Komerční banku, UniCredit Bank, ČSOB, REVO nebo Českou spořitelnu. Banka s provozovatelem uzavře smlouvu o poskytování služeb platební brány GP webpay.
 • 4. Provozovatel uzavře smlouvu o provozování serveru UNIDATAZ FuelPAY®, se společností UNIDATAZ s.r.o.
 • 5. Provozovatel se dohodne se společností UNIDATAZ s.r.o. na provedení instalace systému a nezbytného HW vybavení nebo na provedení upgrade již provozovaného systému UniPOS®.
  Následně bude provedeno spuštění a nastavení aplikace FuelPAY®.
 • 6. Provozovatel na vybraná výdejní místa umístí samolepku s QR kódem pro provedení platby. Samolepku s QR kódem zajistí a dodá společnost UNIDATAZ s.r.o..
Pro automatický dohled nad technologií čerpací nebo plnicí stanice doporučujeme uzavřít se společností UNIDATAZ s.r.o. servisní smlouvu a spustit službu dohledového centra UniGUARD24®.
Dohledové centrum zabezpečí automatické sledování a zasílání informací o provozních a chybových stavech technologie e-mailem nebo pomocí SMS. K dispozici je také aplikace UniGUARD24® pro mobilní telefony s OS Android nebo iOS (App Store).
Tyto služby jsou zpoplatněny dle individuálních podmínek s každým provozovatelem.

Přednosti systém FuelPAY® pro provozovatele čerpacích a plnicích stanic:
Velmi důležitou vlastností platebního systému FuelPAY® je to, že žádný zákazník nemůže ujet bez zaplacení.
S platebním systémem FuelPAY® zpřístupníte čerpací a plnicí stanici svým zákazníkům v samoobslužném režimu 24 hodin denně.
Zásadním přínosem systému FuelPAY® je snížení provozních nákladů:

 • 1.Není nutná obsluha, eliminujete chybovost obsluh, máte neomezenou provozní dobu a zrychlíte odbavení zákazníků.
 • 2. Odpadá pořízení a provoz nákladného platebního terminálu a zajištění nutné infrastrukturu pro terminál (základový rám, související stavební úpravy, napájecí a komunikační kabely). Nemusíte hledat vhodné místo pro umístění takového zařízení.
 • 3. Další úspora oproti standardnímu samoobslužnému terminálu souvisí s provozními náklady, jako je nákup termopapíru, elektrická energie, uzavření servisní smlouvy se servisní organizací banky.
Nový a moderní platební systém FuelPAY® může rovněž oslovit zákazníky vyhledávající technologické novinky a kteří jsou orientováni na nejpokročilejší technologie. Avšak i konzervativní zákazníci ocení neomezenou pracovní dobu vaší stanice, jednoduchost, bezpečnost a rychlost obsluhy.

Postup zavedení systému FuelPAY®:
Kontaktujte obchodní oddělení společnosti UNIDATAZ s.r.o.
Naši pracovníci Vám podají veškeré informace a rádi Vás navštíví na Vaší čerpací nebo plnicí stanici.
Dle konkrétní situace bude navrženo nejefektivnější řešení s předložením cenové nabídky.

Další informace nejen o platebním systému FuelPAY®, ale i o technologii veřejných a neveřejných čerpacích a plnicích stanic naleznete na stránkách naší společnosti a dále na specializovaných stránkách www.bezobsluzka.cz a www.fuelpay.cz.

Další podrobnosti naleznete na www.fuelpay.cz.
Prospekt PDF

FuelPay
Klientská zóna

Prospekty

Stáhněte si prospekty našich výrobků!
více»

Elektronická fakturace

Pro využívání všech výhod zasílání elektronických daňových dokladů vyplňte formulář el. fakturace.
více»

Objednávka

Zašlete objednávku zboží přes náš objednávkový formulář.
více»

Poptávka

Zašlete poptávku přes náš poptávkový formulář.
více»
facebook
hotline
Pracovní doba 7.00-15.30
UNIDATAZ s.r.o.
Průmyslová 3601/7
669 02 Znojmo
Česká republika
tel.: +420 515 225 257
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies