• bezobslužné platební terminály UNICARD®, jednoduché a intuitivní ovládání
  • nepřetržitý provoz s nízkými provozními náklady
  • řešení pro samoobslužní čerpací stanice
  • platba bankovními kartami, CCS kartami, lokálními kartami i hotovostí
  • nové řídicí a pokladní systémy UniPOS®, podpora EET
  • Akceptujeme samoobslužné karty CCS s přímým ověřením u společnosti CCS
  • Pro centrál. správu ČS doporučujeme SW UniCENTRUM s přístupem přes www
  • UniGUARD24 – dálkový dohled ČS, nezbytný doplněk pro samoobslužné ČS

Výrobky

Naše firma je dlouholetým výrobcem a dodavatelem zařízení pro Automatizovaný výdej pohonných látek (dále jen AVPH). Zkušenost našich pracovníků s vývojem, výrobou a instalací systémů výdeje pohonných látek (PHM) sahá hluboko před rok 1989.

V současné době vyrábíme celou škálu zařízení a softwaru pro AVPH, kterou dokážeme uspokojit téměř jakýkoli požadavek zákazníka. Všechna zařízení jsou vyvíjena a vyráběna s pomocí nejmodernějších technologií s hlavním důrazem na kvalitu výrobku, zabezpečení zpracovávaných dat a jednoduchost uživatelského ovládání. S tím souvisí i v současnosti probíhající certifikace firmy dle normy ISO9001.

Zařízení pro Automatizovaný výdej PHM (AVPH) lze rozdělit na dvě, spolu související, hlavní části:
1. Hardware – tvoří autonomní řídicí terminály výdeje PHM řady UNICARD, stojany pro výdej PHM ADAST CARD 899 (vyrábí ADAMOV-SYSTEMS a.s.), také stojany pro výdej PHM BENČ/CA (vyrábí TATSUNO-BENČ EUROPE a.s.), datový server XTR-400; pro veřejné čerpací stanice platební terminál UNICARD.

2. Software – uživatelský program pro obsluhu a řízení terminálů nebo stojanů a pro další zpracování získaných dat (tisky, blokování atd.) - WinMISS, WinTANK a WinMISS klient. Pro centrální zpracování dat ze sítě čerpacích stanic je určen program Centrum.

Ucelená řada řídicích terminálů UNICARD je určena pro autonomní řízení výdeje na neveřejných čerpacích stanicích. Terminály UNICARD jsou navrženy tak, že k nim lze připojit téměř jakýkoli stojan, olejovou pistoli apod. Jejich provedení je modulární a lze je přizpůsobit jakkoli podle požadavků zákazníka. K našim systémům výdeje PHM lze dále připojit další potřebné systémy, např. systém měření hladin v nádržích, který se systémem AVPH umožňuje komplexní evidenci a řízení výdeje PHM ve firmě. Pro dodavatele výdejních stojanů dále vyrábíme řídicí jednotky pro tyto stojany. Sestávají ze samotné řídicí jednotky, displeje, klávesnice, tiskárny a příslušného softwaru. Zákazník tak obdrží nový výdejní stojan s moderním způsobem výdeje PHM. Dalšími výrobky jsou speciální řídicí jednotky pro výdej PHM z pojízdných cisteren, např. V dolech, kamenolomech atd.

Klientská zóna

Prospekty

Stáhněte si prospekty našich výrobků!
více»

Elektronická fakturace

Pro využívání všech výhod zasílání elektronických daňových dokladů vyplňte formulář el. fakturace.
více»

Objednávka

Zašlete objednávku zboží přes náš objednávkový formulář.
více»

Poptávka

Zašlete poptávku přes náš poptávkový formulář.
více»
facebook
hotline
Pracovní doba 7.00-15.30
UNIDATAZ s.r.o.
Průmyslová 3601/7
669 02 Znojmo
Česká republika
tel.: +420 515 225 257
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies